FFC2B29-24-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B29-24-GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B29-24-G
תיאור
CONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FFC2B29-24-G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
גימור מגע
זהב
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.4A