FFC2B35-24-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B35-24-GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2B35-24-GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-FFC2B35-24-GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B35-24-G
תיאור
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FFC2B35-24-G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.4A