GT023N10T
מק"ט מוצר של DigiKey
3141-GT023N10T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT023N10T
תיאור
N100V, 140A,RD<2.7M@10V,VTH2.7V~
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 140A (Tc) 500W (Tc) חור מעבר TO-220
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
90 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8086 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V