IPP110N20N3GXKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPP110N20N3GXKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPP110N20N3GXKSA1
תיאור
MOSFET N-CH 200V 88A TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 88A (Tc) 300W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3‎
מודלים EDA/CAD
IPP110N20N3GXKSA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏270‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
87 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7100 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO220-3‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V