GT100N20TT
מק"ט מוצר של DigiKey
3141-GT100N20TTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3141-GT100N20TTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3141-GT100N20TTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT100N20TT
תיאור
MOSFET N-CH 200V 130A 280W TOLT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 130A (Tc) 280W (Tc) הרכבה משטחית TOLT‏
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏10‏, A‏40‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
76 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4900 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
280W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TOLT‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V