IPTC068N20NM6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPTC068N20NM6ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPTC068N20NM6ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPTC068N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPTC068N20NM6ATMA1
תיאור
IPTC068N20NM6ATMA1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V A‏15.2‏ (Ta‏), A‏140‏ (Tc‏) 3.8W (Ta), 319W (Tc) הרכבה משטחית 04‏U‏-16‏-PG-HDSOP‏
מודלים EDA/CAD
IPTC068N20NM6ATMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏6.25‏, A‏126‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏251‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
107 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7300 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 319W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
04‏U‏-16‏-PG-HDSOP‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V, 15V