BZT52C5V6
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZT52C5V6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZT52C5V6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZT52C5V6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C5V6
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 500 mW ±7.14% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±7.14%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW