SMBJ18CA
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-SMBJ18CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-SMBJ18CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-SMBJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18CA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
20V