SMBJ18CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ18CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ18CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18CA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ18CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V