G125-FC11605F1-0150F1
G125-FC11605F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC11605F1-0150F1
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4237-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC11605F1-0150F1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 16POS