G125-MS11605M2P
G125-MS11605M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS11605M2P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-3637-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS11605M2P
תיאור
CONN HEADER SMD 16POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 16 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G125-MS11605M2P דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
מתוברג
סדרה
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
ארד זרחני
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA4T), ניילון 4T, ממולא זכוכית, ללא הלוגן
מספר המיקומים
מאפיינים
אוגן חיבור, אוגן הרכבה, Pick and Place
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
ירוק
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2A