G125-FC12005F1-0300F1
G125-FC12005F1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0300F1
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4244-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC12005F1-0300F1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 20POS