G125-MS12005M1R
מק"ט מוצר של DigiKey
952-G125-MS12005M1RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
952-G125-MS12005M1RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
952-G125-MS12005M1RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS12005M1R
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G125-MS12005M1R דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
יצרן
צורת המגע
עגול
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
עובי גימור מגע - חיבור
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מחבר
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA4T), ניילון 4T, ממולא זכוכית, ללא הלוגן
פסיעה - חיבור
מאפיינים
אוגן חיבור, Pick and Place, זיז מקטב
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
ירוק
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A
סגנון
ערך נקוב של המתח
450V