G125-MC10605M1-0150L
G125-MC10605M1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-MC10605M1-0150L
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4259-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC10605M1-0150L
תיאור
CBL GECKO 1.25MM M 150MM 6POS