G125-MC11605M1-0300F1
G125-MC11605M1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605M1-0300F1
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4275-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC11605M1-0300F1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 16POS