G125-MC11605M1-0300M1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Harwin Inc.
קיים במלאי: 376
גיליון נתונים
מומלצי MFR
Harwin Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
G125-MC11605M1-0300M1
G125-MC11605M1-0300M1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605M1-0300M1
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4276-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC11605M1-0300M1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM M-M 300MM 16POS