G125-MC12605M1-0450L
G125-MC12605M1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-MC12605M1-0450L
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4287-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC12605M1-0450L
תיאור
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 26POS