G125-MV11205M2P
G125-MV11205M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV11205M2P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-3632-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MV11205M2P
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MV11205M2P דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
מתוברג
סדרה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
ירוק
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
2A