G125-MC11205M1-0150F1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Harwin Inc.
קיים במלאי: 2,905
גיליון נתונים
מומלצי MFR
Harwin Inc.
קיים במלאי: 382
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 25
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
G125-MC11205M1-0150F1
G125-MC11205M1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11205M1-0150F1
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4266-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC11205M1-0150F1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 12POS