M20-7822042
M20-7822042
Harwin’s Company Overview
M20-7822042
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2831-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20-7822042
תיאור
CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 חיבורים שקע מחבר 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ) חור מעבר זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M20-7822042 דגמים
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
יצרן
צבע בידוד
שחור
סדרה
גובה הבידוד
0.335‏ אינץ' (8.51‏ מ"מ)
אריזה
צינור
אורך המגע - זקף
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מגע
שקע נקבה
גימור מגע - זקף
בדיל
סגנון
לוח-ללוח או כבל
גבהי גיבובים מזווגים
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
3A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
1000V