M20-9962045
מק"ט מוצר של DigiKey
M20-9962045-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20-9962045
תיאור
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
M20-9962045 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סדרה
אורך מגע - בחיבור
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
אורך המגע - זקף
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
זהב
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)