M20-7871042 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 209
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 636
גיליון נתונים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 5,550
Samtec Inc.
קיים במלאי: 221
Samtec Inc.
קיים במלאי: 809
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
M20-7871042
M20-7871042
Harwin’s Company Overview
M20-7871042
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2359-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20-7871042
תיאור
CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD SMD
מודלים EDA/CAD
M20-7871042 דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
לוח-ללוח או כבל
גבהי גיבובים מזווגים
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
1000V