M20-8761042R
מק"ט מוצר של DigiKey
952-M20-8761042RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
952-M20-8761042RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
952-M20-8761042RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20-8761042R
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M20-8761042R דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.228‏ אינץ' (5.80‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
שחור
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
סגנון
ערך נקוב של המתח
250V