A3B-12PA-2DSA(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125671-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3B-12PA-2DSA(51)
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A3B-12PA-2DSA(51) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.102‏ אינץ' (2.60‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
שקית
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
לא-מעוטה
ערך נקוב של המתח
200VAC