MDF7-22D-2.54DSA(96)
מק"ט מוצר של DigiKey
MDF7-22D-2.54DSA(96)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MDF7-22D-2.54DSA(96)
תיאור
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 חיבורים שקע, כניסה תחתונה מחבר 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ) חור מעבר זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MDF7-22D-2.54DSA(96) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
אריזה
שקית
צבע בידוד
שחור
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
סוג מחבר
אורך המגע - זקף
סוג מגע
שקע נקבה
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
סגנון
לוח ללוח
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
3A
פסיעה - חיבור
ערך נקוב של המתח
250VAC