A3C-32DA-2DSC(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10915-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3C-32DA-2DSC(71)
תיאור
CONN RCPT 32POS 0.079 GOLD PCB
תיאור מפורט
32 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) חור מעבר זהב
מודלים EDA/CAD
A3C-32DA-2DSC(71) דגמים
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
200VAC