A3A-32PA-2SV(71) אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A3A-32PA-2SV(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10957-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3A-32PA-2SV(71)
תיאור
CONN HEADER SMD 32POS 2MM
מודלים EDA/CAD
A3A-32PA-2SV(71) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
צינור
גימור מגע - חיבור
זהב
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליפנילן סולפיד (PPS)
מוביל לוח
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
לא-מעוטה
ערך נקוב של המתח
200V