A3C-32DA-2DSE(71) זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Mill-Max Manufacturing Corp.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 0
Samtec Inc.
קיים במלאי: 24
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A3C-32DA-2DSE(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10918-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3C-32DA-2DSE(71)
תיאור
CONN RCPT 32POS 0.079 GOLD PCB
מודלים EDA/CAD
A3C-32DA-2DSE(71) דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
200VAC