AU1FRA-24P(805)
AU1FRA-24P(805)
AU1FRA-24P(805)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-AU1FRA-24P(805)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-AU1FRA-24P(805)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-AU1FRA-24P(805)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AU1FRA-24P(805)
תיאור
RECEPTACLE, 24 POS., MALE, RIGHT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) תקע מחבר 24 Position חור מעבר, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
מספר היציאות
1
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
5A