CX70M-24P1
CX70M-24P1
CX70M USB Type-C Connectors - Hirose | Digi-Key Daily
CX70M-24P1
מק"ט מוצר של DigiKey
H125292TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125292CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125292DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX70M-24P1
תיאור
CONN RCPT USB3.0 TYPEC 24POS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) שקע מחבר 24 Position שפת לוח, מיפתח; הרכבה-משטחית; חור מעבר, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX70M-24P1 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - נומינלי
20VAC