CX80B1-24P
מק"ט מוצר של DigiKey
26-CX80B1-24PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-CX80B1-24PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-CX80B1-24PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX80B1-24P
תיאור
CONN RCPT USB3.1 TYPE C SMT VERT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX80B1-24P דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
מספר היציאות
1
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - נומינלי
20VAC