CX81B-24S1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Assmann WSW Components
Amphenol CS (Commercial Products)
GlobTek, Inc.
GlobTek, Inc.
Same Sky (Formerly CUI Devices)
קיים במלאי: 294
קיים במלאי: 244
קיים במלאי: 78
USB-C‏ (USB Type-C) תקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CX81B-24S1
מק"ט מוצר של DigiKey
26-CX81B-24S1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-CX81B-24S1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-CX81B-24S1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX81B-24S1
תיאור
PLUG, AC 48.0V,DC 48.0V, USBTYPE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CX81B-24S1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
מספר היציאות
1
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
5A