DF11Z-16DS-2V(50)
DF11Z-16DS-2V(50)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11Z-16DS-2V(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
H10219-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF11Z-16DS-2V(50)
תיאור
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
קטגוריה
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
יצרן
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
שקע נקבה
גבהי גיבובים מזווגים
סגנון
לוח-ללוח או כבל
מאפיינים
מוביל לוח, מרתק לחם (Solder)
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
2A
ערך נקוב של המתח
250V