DF13A-5P-1.25H(21) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD R/A 5POS 1.25MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 5 חיבורים 0.049 אינץ' (1.25 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF13A-5P-1.25H(21) דגמים |
סטטוס החלק פעיל | גימור מגע - זקף בדיל |
פסיעה - חיבור | מאפיינים רתק הלחמה |
מספר המיקומים | טמפרטורת פעולה -35°C ~ 85°C |
מספר השורות 1 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | צבע בידוד אפרפר-צהוב |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 1A |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | ערך נקוב של המתח 150V |