DF13A-5P-1.25H(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125990TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H125990CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H125990DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13A-5P-1.25H(51)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 5POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 5 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF13A-5P-1.25H(51) דגמים
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
150V