DF13A-6P-1.25H(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF13A-6P-1.25H(51)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF13A-6P-1.25H(51)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF13A-6P-1.25H(51)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF13A-6P-1.25H(51)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 6POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 6 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF13A-6P-1.25H(51) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
גובה הבידוד
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
150V