DF19-20P-1V(52)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF19-20P-1V(52)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-DF19-20P-1V(52)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-DF19-20P-1V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF19-20P-1V(52)
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF19-20P-1V(52) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
גובה הבידוד
0.206‏ אינץ' (5.23‏ מ"מ)
סדרה
גימור מגע - חיבור
בדיל
Digi-Reel®
עובי גימור מגע - חיבור
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
ארד זרחני
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
צבע בידוד
אפרפר-צהוב
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
משתנה לפי עובי החוט
עיטוף
מעוטה - 3 קירות
ערך נקוב של המתח
100VAC