DF50-50DP-1V(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H12054TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H12054CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H12054DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF50-50DP-1V(51)
תיאור
CONN HEADER SMD 50POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 50 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF50-50DP-1V(51) דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.278‏ אינץ' (7.06‏ מ"מ)
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
2
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
100V