DF50-20DP-1V(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H12047TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H12047CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H12047DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF50-20DP-1V(51)
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF50-20DP-1V(51) דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.278‏ אינץ' (7.06‏ מ"מ)
יצרן
גימור מגע - חיבור
זהב
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - זקף
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
פליז
סוג מחבר
חומר בידוד
פוליאסטר
סוג מגע
להב זכר
מאפיינים
רתק הלחמה
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר השורות
2
צבע בידוד
שחור
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
100V