DF50A-10P-1H(51)
מק"ט מוצר של DigiKey
H12055TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H12055CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H12055DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF50A-10P-1H(51)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 10 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
DF50A-10P-1H(51) דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.239‏ אינץ' (6.07‏ מ"מ)
Digi-Reel®
עובי גימור מגע - חיבור
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
100V