DF51K-16DP-2DS(800) | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 26-DF51K-16DP-2DS(800)-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HDR 2MM DUAL TIN R/A 16POS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 16 חיבורים 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DF51K-16DP-2DS(800) דגמים |
קטגוריה | אורך המגע - זקף 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ) |
סדרה | צורת המגע מרובע |
אריזה מגש | גימור מגע - חיבור בדיל |
סוג מחבר | גימור מגע - זקף בדיל |
סוג מגע פין זכר | חומר מגע פליז |
פסיעה - חיבור | חומר בידוד פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית |
מספר המיקומים | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |