DF62W-3P-2.2DSA(20)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF62W-3P-2.2DSA(20)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF62W-3P-2.2DSA(20)
תיאור
CONN HEADER VERT 3POS 2.2MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 3 חיבורים 0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
מחזק סגר
סדרה
אורך המגע - זקף
0.112‏ אינץ' (2.84‏ מ"מ)
אריזה
מגש
גובה הבידוד
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
פסיעה - חיבור
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 105°C
מספר השורות
2
הגנת חדירות
IP67
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
משתנה לפי עובי החוט
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V