DF62WZ-6P-2.2DSA(20)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF62WZ-6P-2.2DSA(20)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF62WZ-6P-2.2DSA(20)
תיאור
CONN HEADER VERT 6POS 2.2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 6 חיבורים 0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
מחזק סגר
סדרה
אורך המגע - זקף
0.112‏ אינץ' (2.84‏ מ"מ)
אריזה
מגש
חומר מגע
פליז
מאפיינים
מוביל לוח, חסין מים
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר השורות
2
הגנת חדירות
IP67
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
משתנה לפי עובי החוט
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V