DF62WZ-9P-2.2DSA(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
DF62WZ-9P-2.2DSA(50)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF62WZ-9P-2.2DSA(50)
תיאור
CONN HEADER VERT 9POS 2.2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 9 חיבורים 0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DF62WZ-9P-2.2DSA(50) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.112‏ אינץ' (2.84‏ מ"מ)
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
חומר מגע
פליז
מאפיינים
מוביל לוח, חסין מים
מספר השורות
3
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מרווח שורות - בחיבור
הגנת חדירות
IP67
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
משתנה לפי עובי החוט
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V