FH12-6S-0.5SVA(54)
FH12-6S-0.5SVA(54)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH12-6S-0.5SVA(54)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH12-6S-0.5SVA(54)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH12-6S-0.5SVA(54)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-6S-0.5SVA(54)
תיאור
CONN FFC FPC 0.5MM SMD
תיאור מפורט
6 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH12-6S-0.5SVA(54) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
מספר המיקומים
6
דירוג זרם (אמפר)
0.5A