CM3421Y600R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2501-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2501-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2501-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CM3421Y600R-10
תיאור
CMC 15A 2LN 60 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 60 Ohms @ 100 MHz 15A DCR ‎0.75mOhm‎
מודלים EDA/CAD
CM3421Y600R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
15A
יצרן
Laird-Signal Integrity Products
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎0.75mOhm‎
סדרה
מתח נקוב - DC
140V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.376‏ אינץ' x‏ רוחב 0.220‏ אינץ' (9.55 מ"מ x‏ 5.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.150‏ אינץ' (3.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz