FH12-8S-0.5SH(55)
FH12-8S-0.5SH(55)
FH12-8S-0.5SH(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
H124618TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H124618CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H124618DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH12-8S-0.5SH(55)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 8POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
8 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH12-8S-0.5SH(55) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
8
דירוג זרם (אמפר)
0.5A