FH34SRJ-12S-0.5SH(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH34SRJ-12S-0.5SH(50)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH34SRJ-12S-0.5SH(50)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH34SRJ-12S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH34SRJ-12S-0.5SH(50)
תיאור
CONN FFC FPC 12POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH34SRJ-12S-0.5SH(50) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
חומר מגע
ארד זרחני
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
גימור מגע
זהב
סדרה
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
12
דירוג זרם (אמפר)
0.5A