FH34SRJ-20S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
H124723TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
H124723CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
H124723DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH34SRJ-20S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
20 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH34SRJ-20S-0.5SH(99) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
20
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A