FH34SRJ-24S-0.5SH(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH34SRJ-24S-0.5SH(50)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH34SRJ-24S-0.5SH(50)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH34SRJ-24S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH34SRJ-24S-0.5SH(50)
תיאור
CONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH34SRJ-24S-0.5SH(50) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.5A